Gastronomie

Catering Chef´s service

Tento catering jsem zažil již na několika vlakových akcí i mimo ně! Jedná se o menší cateringovou firmu v čele s panem Janem Trešlem, který i po 10 letech svého působení, stále razí svou kvalitu a nenechává se ovlivnit konkurencí a ani rutiními trendy českého gastronomického prostředí!

V drtivé většině je přítomen na akcích osobně a na vlacích, se přímo účastní výroby a to i z důvodu, že nabízený sortiment, jak on sám tvrdí je mnohdy velice nadstandardní (krevety, ustřice, domácí francouzské paštiky, různé další mořské plody atd.) a tak proto, je náročné sehnat nějakého „nadšence“ do kuchyně, který to tam zvládne a přitom se z toho nezblázní! Každopádně vím, že se stále drží na úžasné úrovni kvality a co si budeme povídat, v poměru i úžasné ceny!!! Jak také tvrdí, bez skvělých lidí, které na akcích s ním spolupracují by to nešlo. A také jak říká, práce s jeho týmem a i lidi v týmu musí bavit, což je vidět. 

Na jeho cateringových akcí, panuje uvolněná vstřícná atmosféra a zábava, která je mezi personálem velmi patrná a která tak vždy přispívala k naší spokojenosti. Velice děkuji!

Referenční video - firemní akce ve speciálním vlaku